Dětské příměstské tábory 2017 na Praze 6


 

Připravili jsme pro vás úžasné hry a těšíme se na táborové dobrodružství právě s vámi. Koupání, karneval, táborová překvapení, nezapomenutelné zážitky a hlavně kamarádi a sranda.

 

Tábor je zaměřen na aktivity v přírodě. Většinu času budeme trávit v lesoparku Hvězda, který nám poskytuje velké možnosti pro zábavné, sportovní, smyslové a celodenní hry s danou tematikou. Zahrajeme si divadlo a ručně vyrobené práce si táborníci odnesou domů. Děti se můžou těšit také na odpolední koupání na koupališti Petynka.

 

Tábory pro děti ve věku 5 – 10 let probíhají od pondělí do pátku mezi 9:00 a 17:00 v prostorách centra Malejov, Libocká 5/41, Praha 6.

Po předchozí domluvě je možno děti vyzvednout i mimo uvedený čas – dříve nebo později. Každá další předem domluvená hodina navíc je 60 Kč. Dítě nám můžete svěřit již před 9 hodinou ráno za stejných podmínek.

Kapacita tábora je omezena na 30 dětí.

 

Denní režim :

9:00   sraz v centru Malejov
9:00  -  10:00   dopolední aktivity
10:00  -  10:20   dopolední svačinka
10:20  -  12:00   pohybové hry
12:00  -  12:30   oběd
12:30  -  14:00   čtení, výtvarné aktivity, odpočinkový režim
14:00  -  15:00   zábavné hry
15:00  -  15:30   svačinka
15:30  -  17:00   sportovní hry
17:00   předávání dětí v centru Malejov

 

Cena zahrnuje: stravu 3 x denně, pitný režim v centru Malejov, pestrý program, táborové vedoucí, návštěvu koupaliště, dohled zdravotníka, sportovní pomůcky, materiál, úrazové pojištění.

Dovoz obědů zajištěn firmou Bionea, pitný režim a 2x svačina přes realizační tým.

 

Lektoři

Katarína

Miluji vše kolem dětí. Ráda pro ně připravuji akce, hry a zábavu... Baví mě s dětmi podnikat dobrodružné výpravy do přírody. Ráda tvořím... ať už je to divadlo, psaní, improvizace... mám radost z prožitého okamžiku.

 

Užij si s námi dobrodružství letních prázdninových dnů !

 

Přihlásit dítě můžete přes uvedené kontakty i přímo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Formuláře ke stažení.

 

Fotografie z uplynulých příměstských táborů "Lesní skřítci" a "Pohádka" zde a zde.Pravidla pro návštěvu koupaliště Petynka:

- koupání se mohou účastnit pouze zdravé děti, osoby se zdravotním rizikem, například s epilepsii či jiným, se můžou plavání zúčastnit pouze se zvýšeným dozorem, informujte nás prosím v přihlášce tábora

- koupaliště navštívíme po společné domluvě v čase 13:30 – 16:00

- děti budou rozdělené do dvou skupin, na plavci a neplavci

- neplavci se budou čvachtat pouze v brouzdališti s doprovodem

- plavci půjdou do bazénu pod dohledem vedoucích

- zákaz koupání bez dozoru vedoucího, koupání je povoleno pouze na určeném místě za osobní přítomnosti vedoucího

- zákaz používáni tobogánu

Copyright (C) 2012 IntroLab by Stormfield